Kancelaria

kilka słów o naszej działalności

Kancelaria Radców Prawnych Maria Cap i Szczepan Iwan spółka cywilna w Opolu prowadzona jest przez radców prawnych Marię Cap i Szczepana Iwan wspólnie od 2005 roku i jest kontynuacją dotychczasowej działalności prowadzonej przez wspólników.

Radca prawny Maria Cap na początku lat 90-tych ubiegłego wieku była założycielem jednej z pierwszych w Opolu Kancelarii prowadzonej wyłącznie przez radców prawnych. Zdobyte przez wspólników doświadczenie w pracy zawodowej oraz zespół prawników współtworzących Kancelarię powoduje, iż świadczymy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, prawnych oraz podmiotów nie posiadających osobowości prawnej w bardzo szerokim zakresie, dbając jednocześnie o wysoki poziom świadczonych usług.

Główne obszary naszej działalności to przede wszystkim kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców oraz zastępstwo procesowe w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa handlowego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, prawa zamówień publicznych oraz prawa podatkowego.

Przy wykonywaniu usług, w zakresie w jakim jest to niezbędne i uzasadnione potrzebami klienta, korzystamy z pomocy współpracujących z nami adwokatów, notariuszy, rzeczoznawców, doradców podatkowych i tłumaczy, zarówno w kraju jak i za granicą.

Krp Maria Cap i Szczepan Iwan © 2014 wszystkie prawa zastrzeżone